خرید برنج پُرمحصول کشاورزان از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران براساس مصوبه جدید

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تأکید بر لزوم همکاری و هماهنگی تمام واحدهای ستادی و استانی این شرکت برای خدمت‌رسانی به کشاورزان و مردم، از مصوبه جدید برای خرید تضمینی برنج پُرمحصول خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدا)، سید سعید راد در مراسم تجلیل و معارفه مدیرکل دفتر حوزه معاون وزیر، با اعلام این که بر اساس مصوبه اخیر، محصول برنج‌کاران را به صورت تضمینی خریداری خواهیم کرد، بر تعامل و هماهنگی بخش‌های مختلف این شرکت برای خدمات‌ هرچه بهتر و بیشتر به کشاورزان تأکید کرد.

وی با تأکید بر این که تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا با عملکرد مطلوب در سفره مردم تأثیر مثبت داشته باشیم، خاطرنشان کرد: پیگیری پرداخت پول گندم کشاورزان را در اولویت‌ کاری خود قرار داده‌ایم و در این راستا، تمامی تلاش خود را انجام می‌دهیم.

در این مراسم علی تیموری قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس و اکبر شریف‌پور عضو هیات مدیره و معاون اداری و مالی و حیدرعلی نصر عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در مورد فرآیند خرید و تأمین گندم و سایر کالاهای اساسی توضیحاتی ارائه کردند.

همچنین در این مراسم، از زحمات و تلاش‌های ناصر کمالی که عهده‌دار تصدی مسوولیت مشاور و مدیرکل دفتر حوزه معاون وزیر بود، با اهدای لوح سپاس از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران تجلیل شد و مجتبی حافظ ملکی به عنوان مشاور معاون وزیر و سرپرست جدید این حوزه معرفی و لوح ابلاغ ایشان به وی اعطاء شد.

گفتنی است؛ در این مراسم اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران شرکت بازرگانی دولتی ایران حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای وب سایت گروه آویژه محفوظ است.